Okucia do szkła – O firmie

5

Firma Gama jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, zajmującym się dystrybucją różnego rodzaju okuć budowlanych, z wyszczególnieniem tych, dedykowanych do konstrukcji wykonywanych ze szkła hartowanego. Świadczymy też usługi  w zakresie fachowych konsultacji technicznych. Nasza siedziba główna mieści się w Gdyni, jednak naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Posiadamy niezwykle wykwalifikowaną kadrę pracowników, legitymującą się olbrzymim doświadczeniem oraz znajomością rynku. Prowadzimy też współpracę z wiodącymi producentami z kraju i z zagranicy, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz świadczonych przez nas usług.

W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. mocowania do szkła oraz zawiasy do drzwi szklanych. Proponujemy też mocowania i zawiasy do kabin prysznicowych. Ponad to, świadczymy usługi w zakresie wsparcia technicznego oraz fachowych konsultacji w kwestii doborze okuć i zawiasów.

Naszą propozycję kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak również do firm wykonawczych oraz architektów. Stałym odbiorcom zapewniamy rabaty oraz atrakcyjne warunki handlowe. Zapraszamy do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy do współpracy !